18 czerwca 2024

STAKI GLUTAMINY

Kompozycja, w której łączymy HMB i glutaminę to hit ostatnich czasów. Wszystko to dzięki właściwościom obu tych związków, które w parze stanowią prawdziwą bombę w walce przeciwko zwiotczałej sylwetce.
Połączenie HMB i glutaminy jest bardzo skuteczne – potęguje efekty anaboliczne i sprawia, że hamowany jest także katabolizm.
Połączenie
Związek glutaminy i HMB sprawia, że mięśnie nie rozpadają się podczas treningu i są szybko wprowadzane w fazę wzrostu. Chcąc szybko osiągnąć wymarzone efekty i sylwetkę prawdziwego kulturysty, właśnie znalazłeś na to sposób!
Glutamina
Glutamina to jeden z aminokwasów, który tworzy tak naprawdę większość białek. Jest ona najczęściej stosowanym składnikiem odżywek białkowych i sprawia, że nasze ciało regeneruje się szybciej, a efekty treningu widać niemalże od razu.
Glutamina wykazuje się także ogromnym potencjałem anabolicznym i sprawia, że mięśnie regenerują się w zastraszająco szybkim tempie. Treningi nie idą na marne, możesz bardzo szybko cieszyć się efektami i pozytywnymi zmianami w Twoim ciele.