13 kwietnia 2024

GLUTAMINA – DLA MIĘŚNI

Glutamina jest substancją o ogromnym znaczeniu względem naszych mięśni. To właśnie ona stanowi aż 60% wszystkich tych aminokwasów, które wchodzą w skład naszej tkanki mięśniowej. Logiczne zatem, że jeżeli chcemy zbudować prawdziwie imponujące mięśnie, to musimy z niej skorzystać.
Kiedy w ciele zaczyna brakować azotu, wówczas naturalnie zaczynamy pobierać go z tkanki mięśniowej. Nie ma jednak bardziej destruktywnego procesu dla naszych mięśni.
Katabolizm
Taki stan bardzo szybko niszczy tkankę mięśniową. W sposób oczywisty wpływa to nie tylko na wygląd i estetykę sylwetki, ale także na formę i możliwości.
Suplementacja
Chcąc zapobiec rozpadowi mięśni możesz zacząć stosować glutaminę. Jej właściwości sprawiają, że w naszym organizmie bardzo szybko pojawi się dodatni bilans azotowy. Tkanka nie będzie już dłużej niszczona, a odporność ciała wzrasta.
Chcąc zatem zbudować piękną rzeźbę dbaj o to, by w Twojej krwi zawsze znajdował się wysoki poziom glutaminy. To jedyny sposób na to, by osiągnąć prawdziwy sukces w świecie kulturystyki.